درباره ما

این روزها اغلب افراد زمان زیادی را در وسایل نقلیه سپری می کنند. این موضوعی است که اهمیت آسایش سرنشینان در خودرو را نشان بالا می برد. متاسفانه اکثریت اتومبیل های کشور از تکنولوژی روز برخوردار نیستند و شیشه های آنها بر خلاف اتومبیل های مدرن فیلترهای مناسبی برای جلوگیری از پرتوهای مضر خورشید ندارد. 
 
ورود تشعشعات نور خورشید به ویژه در فصل تابستان باعث افزایش بسیار زیاد حرارت تشعشعات درون کابین و سوختگی پوست سرنشینان می شود. این اتفاق با کاهش آسایش سرنشینان همراه است.
مناسب ترین  و ارزانترین راه حل برای برطرف کردن این مشکل استفاده از برچسب های دودی با فیلتر مناسب بر روی شیشه اتومبیل می باشد.
برچسب شیشه دودی
 
نصب برچسب های دودی بر روی اتومبیل به دلیل نوع هندسه و لاستیک های انعطاف پذیری که شیشه هنگام بسته شدن درون آن فرو می رود کاری بسیاری سخت و تخصصی است.
فرآیند نصب برچسب مراحل متعدد بسیاری وجود دارد که مهمترین آن چندین مرحله برش و شکل دهی آن بوسیله حرارت است.
فرآیند نصب شیشه دودی توسط یک متخصص بر روی یک اتومبیل در حدود 1 تا 2 ساعت زمان می برد و زمان بالا باعث می شود که بیش از 90% هزینه نصب به دستمزد اختصاص یابد.
شیشه دودی
برای حل این مشکلات شرکت آذین آفتاب تندرستی با برند پرشین دودی از سال 1393 توسط یک تیم دانش بنیان با همراهی جمعی از نخبگان کشور برای اولین بار بر روی برچسب های دودی بطور علمی و کاملاً حرفه ای فعالیت خود را آغاز کرد.
بطور قطع سخت ترین قسمت این کار شکل دهی برچسب دودی بود که با توجه به خواص نوع پلیمر استفاده شده در فیلم های برچسب دودی و رفتار مکانیکی آن این فرآیند را بسیار سخت می کرد. 
نهایتاً بعد از گذشت چند سال بررسی و محاسبات توام با سعی و خطاهای متعدد این مجموعه توانست با کمک گرفتن و تولید دستگاه های پیشرفته برچسب های سه بعدی مناسبی برای نصب سریع و راحت بر روی اتومبیل تولید کند.
شیشه دودی
 
 
این شرکت اکنون تنها شرکت کشور است که بصورت علمی و تخصصی با مجهز ترین آزمایشگاه برای بررسی و تشخیص کیفیت برچسب های دودی فعالیت می کند.
پرشین دودی - برچسب برش خورده شیشه دودی
 
 
این نوع برچسب های دودی با اسکن سه بعدی شیشه اتومبیل و محاسبه تمامی زوایا و قوس های شیشه برش خورده و شکل داده شده و تولید می شود. نصب برچسب های پرشین دودی برای تمامی افراد با مطالعه روش نصب ارائه شده و یا دیدن فیلم آموزشی امکان پذیر است.